GÜNEYSUBELEDİYESİ
BAŞKAN ÖZER'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN ÖZER'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

19/07/2021
BAŞKAN ÖZER'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Güneysu’da olan, Güneysulu olup gurbette bulunan; Güneysu’da doğmasa da belirli sebepler ile Güneysu’ya gelen ve artık bu ilçenin sakini olarak yaşayan çok değerli hemşerilerim…
Bilindiği üzere henüz yaralarını sarmaya çalıştığımız bir sel felaketini atlattık. Yaşanan afet sonrası, ilk andan itibaren Yüce devletimizi tüm gücü ile yanımızda hissetmek bizi her zamankinden daha fazla gururlandırdı.
Öte yandan, Esnaflarımızdan kamu çalışanlarımıza, işçi-emekçi kardeşlerimizden ev hanımlarımıza ve özellikle gözleri ışıldayan Güneysulu gençlerimizin gerek telefondan gerek sosyal medyadan bizlere ulaşması, geçmiş olsun dileklerini iletmesi ve karşılık beklemeden rehabilitasyon çalışmalarına destek vermesi asıl övünç kaynağımız oldu.
Hz Mevlana’nın söylediği “Ümitsizlikten sonra nice ümitler, karanlıkların sonunda nice güneşler var.” sözüne istinaden sel felaketi sonrası güneş gibi doğan Mübarek Kurban Bayramımız üzüntülerin mutluluğa nasıl dönebileceğinin de en büyük göstergesi olmaktadır.
Gecenin en karanlık anının şafak sökmeden az önceki an olacağının bilinci ile yanımızda olan, Kalbi Güneysu ile Güneysu için çarpan herkesin, Kendini bu güzel vatanın bir parçası olarak hisseden her bir bireyin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, bayramın hayırlara vesile olmasını dilerim.
Bayramımız Mübarek Olsun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler